Lista kadry pedagogicznej ZSO nr 6 w układzie alfabetycznym 

 

   IMIĘ

   NAZWISKO

   PRZEDMIOT NAUCZANIA:

  Joanna

  Abramowicz-   Jałoszyńska

 

  ks. Dominik

  Ambrosiewicz

   Religia 

  Mariusz

  Ambroziak

  Trener Kajakarstwa

  Maria

  Angel

 

  Aleksandra

  Białk

  Zajęcia Artystyczne

  Alina 

  Bielińśka

 

  Dariusz

  Biernacki

  Geografia

  Joanna

  Bilińska-     Miszczyszyn

  Geografia

  Janusz

  Birukowicz

  Wychowanie Fizyczne

  Anna

  Bobowska

  Chemia

  Joanna

  Bojahr

  Język Polski

  Alicja

  Bryłkowska

  Matematyka

  Agnieszka

  Butkus

  Język Niemiecki

  Dorota

  Dąbrowska

  Biblioteka SPMS nr 94 i  Gimnazjum

  Grażyna

  Durajczyk

  Historia

  Elżbieta

  Falandysz

  Język Angielski

  Mariola

  Górska

  Język Angielski

  Joanna

  Graczyk

  Język Polski

  Natalia

  Grzeszczuk

  Język Polski

  Iwona

Grajoszek

  Język Polski

  Żaneta

  Grączyńska

  Nauczyciel wspomagający

  Agnieszka

  Humięcka

  Wychowanie fizyczne, Trener Tańca

  Jan

Jackowicz Korczyński

  Informatyka, Etyka
Multimedia i Dziennikastwo

  Bogumiła

  Jarosz

  Pedagog Szkolny LO

  Lucyna

  Jarosz

  Biologia

  Anna

  Jundziłł

  Chemia, Informatyka, Wicedyrektor ZSO nr 6

  Piotr

  Kamola

  Trener Żeglarstwa

  Remigiusz

  Koniecko

  Zajęcia artystyczne (fotografia)

  Adam

  Korol

  Trener Wioślarstwa (oddelegowany do Sejmu RP)

  Renata

  Korpus-     Piskorska

  Matematyka

  Marzena

  Kowalczyk-         Swirydowicz

  Przedsiębiorczość

  Agnieszka

  Krause

  Wychowanie Fizyczne

  Rafał

  Krause

  Historia

  Grzegorz

  Kwiatkowski

  Trener Kajakarstwa

  Małgorzata

  Lechowska

  Język Angielski

  Lidia

  Lenkiewicz

  Matematyka

  Robert

  Lewandowski

  Technika, Fizyka

  Tomasz

  Lisewski

  Trener Wioślarstwa

  Magdalana

  Łopato

  Trener Wioślarstwa

  Małgorzata

  Łukaszewicz-        Gniotyńska

  Biologia, Przyroda

  Mateusz

  Majkowski

  Religia

  Jolanta

  Meller

  Matematyka

  Jolanta

  Mroczkowska

  Biblioteka VI Liceum

  Monika

  Myszk

  Wychowanie fizyczne, Trener Wioślarstwa

  Monika

  Nowik

  Matematyka

  Barbara

  Opoczyńska

  Język Angielski

  Wojciech

  Osowski

  Wychowanie Fizyczne i Zajęcia Sportowe

  Andrzej

  Petrykowski

  Wychowanie Fizyczne i Zajęcia Sportowe

  Hanna

  Pilecka

  Język Angielski

  Mariusz

  Pluta

  Trener wioślarstwa, dyrektor ZSO nr 6

  Mariola

  Pobidyńska

  Język Polski, Wiedza o Kulturze

  Anna

  Przewoźna

  Wychowanie Fizyczne

  Patryk

  Pszczółkowski

  Trener Wioślarstwa

  Barbara

  Rudnicka

  Wychowanie do Życia w Rodzinie

  Michał

  Rychlicki

  Trener Wioślarstwa, Wicedyrektor d.s. Sportowych

  Maria

  Rutkowska

  Wychowanie Fizyczne

  Iwona

  Sokołowska

  Wychowanie Fizyczne, Informatyka

  Joanna

  Spławska

  Język Hiszpański

  Bożenna

  Sucharska

  Język Polski,
Wiedza o kulturze

  Dorota

  Suchocka

  Język Niemiecki

  Hanna

  Szulman-Kudrin

  Wiedza o Społeczeństwie

  Dariusz

  Szymikowski

  Historia

  Katarzyna

  Tomaszewicz

  Język Angielski

  Iwona

  Tomaszewska

  Język Angielski

  Adam

  Warchoł

  Wychowanie fizyczne, trener

  Sylwia

  Watanabe

  Język Polski

  Elżbieta

  Wenecka

  Historia

  Agnieszka

  Wierzbicka

  Fizyka

  Hanna

  Wołejko- Wołejszo

  Biologia, Przyroda

  Iwona

  Wróblewska

  Nauczyciel Wspomagający, Świetlica

  Aldona

  Zawalska

  Trener Żeglarstwa

  Tomasz

  Zbierski

  Historia

Zgodnie z regulamiem szkolych serwisów internetowych domena: vilogdansk.pl jest zarezerwowana dla opficjalnej strony Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańśku.

Od 2017 roku powstała w zespole szkół nowa Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowegojka ma swoją własną oficjalną stronę www pod adresem spms94.pl 

Nasz zespół szkół dysponuje jeszcze domeną vilogdansk.eu jaka jest pzreznaczomna dla nieoficjalnych stron informacyjnych redagoanych przez przedstawicieli szkolnej społeczności.

Podkategorie

 

PLANY LEKCJI POSZCZEGÓLNYCH KLAS 


 Plany lekcji są chwilowo nieaktywne ==> OKRES WAKACJI. Od września 2018 r ukażą się plany na nowy rok szkolny,

klasa 1A, klasa 1B, klasa 1C,  klasa 1D, klasa 2A, klasa  2B, klasa 2C (klasy 3-cie ukończyły szkołę 26 kwietnia 2018 r.)

 


 

klasa 2A, klasa 2B, klasa 2C,  klasa 2d, klasa 3A, klasa 3B, klasa 3C 

 


 Plan lekcji naszej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego ZOBACZ:  http://spms94.pl/#plan


  Bieżące zastępstwa: 

poniedziałekwtorek, środa, czwartek, piątek


 

 NAJNOWSZE W SERWISIE: 

16 kwiecień 2018
04 kwiecień 2018

  

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku

obejmuje szkoły:

VI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Helu
 z oddziałami gimnazjalnymi
(dawne Gimnazjum nr 6)

oraz 

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94
zobacz osobny serwis: spms94.pl

ul. Głęboka 11, 80-759 Gdańsk
telefon (Liceum): +48 58-346 38 21
telefon (Gimnazjum): +48 58 346 38 12

fax: +48 58-346 38 21

FACEBOOK: https://www.facebook.com/zso6gdansk/

 

Free Joomla! templates by AgeThemes